Parkiet Dębowy – opinie

  • Temat jest pusty.
Oglądasz 13 wpisów - 16 z 28 (wszystkich: 28)
  • Autor
    Wpisy
  • #69629
    Doe
    Członek

    @Monka napisał:

    @formaistyl napisał:

    Spójrzecie na ten parkiet proszę. jak oceniacie jego wygląd? ‚Zastanawiam się na ile to będzie w ogóle sprawdzone…

    Jak dla mnie za dużo kolorów na raz, ale może w bardziej stonowanej wersji? Ogólnie wygląda ok, zależy jeszcze, jak chcesz zaaranżować cały pokój.

    No właśnie mnie najbardziej podoba się to, że jest tak dużo kolorów w ramach jednej kompozycji, a co do aranżacji pokoju zobaczymy, bo dop;iero projekt w trakcie pierwszych typów.

    #69630
    Tomash
    Członek

    @formaistyl napisał:

    @Monka napisał:

    @formaistyl napisał:

    Spójrzecie na ten parkiet proszę. jak oceniacie jego wygląd? ‚Zastanawiam się na ile to będzie w ogóle sprawdzone…

    Jak dla mnie za dużo kolorów na raz, ale może w bardziej stonowanej wersji? Ogólnie wygląda ok, zależy jeszcze, jak chcesz zaaranżować cały pokój.

    No właśnie mnie najbardziej podoba się to, że jest tak dużo kolorów w ramach jednej kompozycji, a co do aranżacji pokoju zobaczymy, bo dop;iero projekt w trakcie pierwszych typów.

    Chodzi mi o to, że jak jest dużo kolorów, to trzeba dobrze przemyśleć, bo może okazać się, że będzie za pstrokato. Taka podłoga nie jest neutralna.

    #69631
    Buritto
    Członek

    @Peka007 napisał:

    Witam wszstkich. Mam zamiar położyć parkiet w mieszkaniu. Szukam czegoś ze średniej półki o dobrym stosunku cena/jakość. Znajomy polecał mi finishparkiet. Czy ktoś z was ma taki parkiet lub wie coś o nim? Interesuje mnie jakość wykonania, trwałość i wygląd. Z góry dziękuję :)

    No i na czym stanęło jeśli chodzi o wybór? Parkiet idealny został znaleziony? Czy poszukiwania nadal w toku, a opcja nie do końca wybrana?

    #69632
    tomaszuszew
    Członek

    @formaistyl napisał:

    Spójrzecie na ten parkiet proszę. jak oceniacie jego wygląd? ‚Zastanawiam się na ile to będzie w ogóle sprawdzone…

    A to w ogóle jeden gatunek drewna? Żeby potem nie było, że zacznie się nierównomiernie wycierać czy coś.

    #69633
    Doe
    Członek

    @leoniadka napisał:

    @Fachman napisał:

    Na rynku jest wielu producentów podłóg gotowych – Finishparkiet, Woldrew, DLH to tylko 3 największych producentów. Osobiścię mogę polecić dwie pierwsze firmy. Robią zarówno parkiet dębowy jak i deskę. Wysoka staranność wykonania i gwarancja.

    Ze swojego doświadczenia i ztego co zdarzyło mi się czytać to finishparkiet i DLH naprawdę godne polecenia marki, z gwarancją, że wszystko będzie dobrze grać na długi czas, a chyba to najwazniejsze? :)

    Wiadomo, że lepiej postawić na rozwiązanie, które nie będzie potem wymagało poprawek czy jakiejś szczególnej interwencji fachowca, na przykład po roku czy dwóch latach, a wiadomo, że i takie wtopy bywają

    #69634
    mobs
    Członek

    Ja mam w domu parkiet dębowy i jestem z niego mega zadowolony, pięknie wygląda i jest bardzo trwały. Przy okazji mogę firmę polecić, która to mi wykonywała, jest to firma klawparkiet z Rogoźna. Firma solidna i ceny ma bardzo atrakcyjne.

    #69635
    Mirella
    Członek

    @jurek87 napisał:

    Ja mam w domu parkiet dębowy i jestem z niego mega zadowolony, pięknie wygląda i jest bardzo trwały. Przy okazji mogę firmę polecić, która to mi wykonywała, jest to firma klawparkiet z Rogoźna. Firma solidna i ceny ma bardzo atrakcyjne.

    A jest szansa na jakieś foteczki teo parkietu, bo chętnie bym zerknął na efekt skoro tak zachwalasz?:)

    #69636
    Kamilex
    Członek

    @jurek87 napisał:

    Ja mam w domu parkiet dębowy i jestem z niego mega zadowolony, pięknie wygląda i jest bardzo trwały. Przy okazji mogę firmę polecić, która to mi wykonywała, jest to firma klawparkiet z Rogoźna. Firma solidna i ceny ma bardzo atrakcyjne.

    Rrzeczywiście wchodzac na ich strone widać, że zdecydowanie znają się na robocie, dobry trop :)

    #69637
    Mirella
    Członek

    @Peka007 napisał:

    Witam wszstkich. Mam zamiar położyć parkiet w mieszkaniu. Szukam czegoś ze średniej półki o dobrym stosunku cena/jakość. Znajomy polecał mi finishparkiet. Czy ktoś z was ma taki parkiet lub wie coś o nim? Interesuje mnie jakość wykonania, trwałość i wygląd. Z góry dziękuję :)

    Finishparkiet to jeden z lepszych wyborów takich ogólnodostępnych dzisiaj na naszym rodzimym rynku.

    #69638
    Kamilex
    Członek

    Tutaj wyczerpujący i konkretny temat: https://parkiet.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=101

    #69639
    monisapoz
    Członek

    Ja mam podłogę z naturalnego dębu litego, wygląda elegancko. Najlepiej zdecydować się na drewno, bo wtedy mamy spokój na wieleee lat. Mamy kolor szary antique: http://styldrzewa.pl./katalog-produktow … ne-kolory/

    #69640
    koshi
    Członek

    Mam w salonie parkiet dębowy i jest naprawdę dobry. Mam go już praktycznie kilkadziesiąt lat.

    #69641
    Kamilex
    Członek

    Dąb to taki parkietowy klasyk, ale sporo ludzi na niego stawia bo to całkiem niezłe rozwiazanie jest, tak prawde mówiąc.

Oglądasz 13 wpisów - 16 z 28 (wszystkich: 28)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.